in ,

Розрахувати кредит на авто за 5 кроків: в онлайн-сторі DS Automobiles з’явився кредитний калькулятор

Бренд DS Automobiles піклується про максимальний комфорт своїх клієнтів: їх досвід взаємодії з «світом DS» повинен бути винятковим завжди – навіть ще до моменту покупки автомобіля.

Тому до функції онлайн вибору автомобіля, тепер додана можливість онлайн розрахунку кредиту для його покупки: порівняння різних пропозицій від банків, розрахунок щомісячних платежів в залежності від першого внеску і терміну кредиту, тд.

У нинішню епоху цифрових технологій перевагу отримує той, хто об’єднує свої ключові цінності з життям в режимі «онлайн». Бренд DS Automobiles робить ставку на виробництво преміальних, оригінальних, ексклюзивних автомобілі. Але також Бренд пропонує ексклюзивні послуги, які забезпечують комфорт для клієнта навіть ще до моменту покупки автомобіля.

Наприклад, на українському сайті DS Automobiles можна не тільки створити «автомобіль своєї мрії» в конфігураторі, але і вибрати готовий варіант серед тих моделей, які вже присутні в наявності на території України або на шляху в країну.

І тепер Бренд DS Automobiles додає ще одну ексклюзивну онлайн послугу – кредитний калькулятор, який буде працювати на платформі фірмового онлайн-стора Бренду. Цей калькулятор дозволить вибрати найбільш підходящі і вигідні фінансові умови: порівняння пропозицій від різних банків, розрахунок щомісячного платежу в залежності від терміну кредитування і початкового внеску, вибір типу кредиту (класичний або ануїтет), тд.

На сьогоднішній день близько 25% автомобілів в Україні продаються у кредит. Таким чином, Бренд DS Automobiles робить життя комфортнішим для кожного четвертого свого клієнта. Причому з запуском нової послуги даний показник може бути істотно вище.

Функція онлайн розрахунку кредиту реалізується всього за п’ять простих кроків

Крок 1 – зайти на сайт Бренду DS Automobiles, в розділ store.dsautomobiles.ua

Крок 2 – вибрати модель автомобіля що цікавить і його версію; наприклад, DS 7 Crossback E-Tense;

Крок 3 – натиснути кнопку розрахунку кредиту (внизу зліва, виділено червоним);

Крок 4 – вибирати відповідні умови кредитування (початковий внесок, термін кредитування, тип кредиту) і отримати пропозиції від різних банків;

Крок 5 – ознайомиться з деталями пропозиції (щомісячний платіж, графік погашення кредиту, загальний перший платіж, включаючи страховку КАСКО і витрати на реєстрацію автомобіля); натиснути кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ» або запитати додаткову консультацію у експерта.

От і все! Клієнт отримує повну інформацію про кредит, а менеджер з продажу автомобілів отримує запит від клієнта на бронювання конкретного автомобіля і необхідність його покупки в кредит. При цьому, в момент звернення клієнта в салон, менеджер вже буде готовий вести предметну розмову і надати всі необхідні документи для проведення угоди – як покупки автомобіля, так і оформлення кредиту.

Таким чином, Бренд DS Automobiles з функцією онлайн розрахунку кредиту не на словах, а на ділі підкреслює турботу про своїх клієнтів і дарує їм ще більше комфорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Світові виробники перебудовують свої заводи у Мексиці на випуск електромобілів

Правнук Фердинанда Порше вивів на тести електричне купе Piech GT: характеристики і фото