in ,

Відео дня: найкращі моменти фінальної гонки електричних позашляховиків Extreme E – Ocean X-Prix

У Сенегалі, що неподалік від Рожевого озера, цими вихідними пройшов черговий етап серії Extreme E – санкціонована FIA міжнародна позашляхова гонка електромобілів.

В ній використовують спеціальні електричні позашляховики для перегонів у віддалених частинах світу, на які вплинули зміни клімату.

Найкращим у кваліфікації другого етапу чемпіонату Extreme E став екіпаж команди X44 Льюїса Хемілтона в складі Себастьяна Льоба і Христини Гутьєррес. На другому місці опинився Кайл Ледюк, що виступає за команду Чіпа Ганасссі. Трійку лідерів замкнули переможці минулого етапу – Йохан Крістофферсон і Моллі Тейлор, які виступають за команду ще одного чемпіона Ф1 Ніко Росберга. 

Всього ж у перегонах прийняли участь девять команд.

Нагадаємо, метою перегонів Extreme E є висвітлення впливу зміни клімату в деяких частинах світу, сприяти впровадженню електричних транспортних засобів, щоб прокласти шлях до майбутнього з низьким рівнем вуглецю, та забезпечити першу у світі платформу для автоспорту.

Extreme E має на меті мінімізувати вплив на навколишнє середовище й  допомагає автомобільній галузі розвивати технології, спрямовані на майбутнє, використовуючи змагання як платформу для дорожніх інновацій, що в десять разів прискорює зміни.

Як раніше повідомляв Autogeek, Audi покине Формулу E після сезону 2020-2021 років, але продовжить постачати силові агрегати та підтримувати британську клієнтську команду Envision Virgin Racing як мінімум до кінця 2022 року. 

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Укрпошта” отримала перші зразки пересувних відділень на базі фургонів CITROЁN Berlingo

Попередження в стилі фанк: навігатор Waze приготував сюрприз для знавців португальської