in

В Україні показали оновлений електромобіль Porsche Taycan

В Україні офіційно презентували оновлений електромобіль Porsche Taycan. Зазначається, що при підготовці оновлення основна увага завжди приділялася потужності та розгінній динаміці. Зазначається, що кожна версія Taycan розганяється швидше, ніж та, яку вона замінює.

Найшвидшим у модельній лінійці став Taycan Turbo S, який покращив час розгону від 0 до 100 км/год до 2,2 секунди. У Porsche кажуть, що це найдинамічніша серійна модель, яку вони коли-небудь випускали. Дана версія електромобіля приводиться у рух силовою установкою потужністю 952 к.с.

Відтепер також усі оновлені Taycan будуть оснащені адаптивною пневматичною підвіскою, а підвіску Porsche Active Ride можна буде замовити як опцію для повнопривідних моделей. Крім того, усі моделі будуть оснащені новими колесами, розробленими для покращення аеродинаміки, і шинами, розробленими для зменшення опору коченню. Taycan також зможе рекуперувати енергію зі швидкістю до 400 кВт*год, що на 30 відсотків швидше, ніж раніше.

Не забули німецькі інженери і про тягову батарею. Машини можуть оснащуватись новим акумулятором Taycan Performance Battery Plus ємністю 105 кВт*год замість 93 кВт*год.

Ціни на новинку в Україні починаються з позначки у 3 989 335 грн. Найшвидша версія Taycan Turbo GT з динамікою у 2,2 секунди до сотні оцінена у вражаючі 9 246 170 грн.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, легендарний суперкар Porsche 911 перетворять на гібрид.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Інвестує $40 мільйонів: Daimler Trucks збільшить виробництво електричних та водневих вантажівок

Рухаються закинутими дорогами: у Німеччині запустили незвичні електромобілі