in

В Україні може з’явитися завод з виробництва батарей для електромобілів: проведено перемовини

В Україні можуть побудувати завод з виробництва акумуляторів для електромобілів.

Відповідну ініціативу обговорив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль з віце-президентом Європейської Комісії з питань міжінституційних відносин та прогнозування Марошом Шефчовічом.

Зокрема, глава українського уряду наголосив, що Україні необхідно активізувати співпрацю з ЄС у сфері критичної сировини та побудови стратегічного партнерства у цій сфері.

«Ми могли б розглянути можливість будівництва на території України заводу з виробництва акумуляторів для електрокарів або виробництва електроавтобусів, які могли б поставлятися в країни Європи та на інші світові ринки», – зазначив Шмигаль.

Разом з тим глава уряду підкреслив, що українська сторона готова розглянути можливість запуску спільного проекту щодо її підтримки в питанні верифікації наявної інформації про розвідані й потенційні запаси критичної сировини.

Окрім того Шмигаль висловив підтримку намірам ЄС розвивати стратегічне партнерство з іншими країнами, зокрема, й з Україною.

Як раніше повідомляв Autogeek, Україна співпрацюватиме з Нідерландами у сфері розвитку електротранспорту та транспортної інфраструктури.

За матеріалами: kmu.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ferrari презентували SF90 Spider – найшвидший «спайдер» у світі: характеристики вражають

Електрокросовер Mazda MX-30 розбили на 5 зірочок: EuroNCAP опублікували відео краш-тесту