in

Укрпошта отримала першу партію автомобілів Citroen Berlingo для проекту «Пересувні відділення»

Укрпошта отримала першу  партію автомобілів Citroen Berlingo для проекту «Пересувні відділення»

У березні 2021 році дилер CITROЁN ВИДИ Елеганс і компанія Укрпошта підписали знаковий контракт на покупку 1860 автомобілів. Даний контракт можна впевнено вважати наймасштабнішою подією 2021 року в Україні. І тепер у вересні в рамках офіційної презентації проекту «Пересувні відділення» була передана перша партія автомобілів CITROЁN Berlingo, які переобладнані відповідно c вимогам клієнта.

Дані автомобілі стали частиною стратегії 100% автоматизації Укрпошти та впровадження проекту пересувних відділень в найвіддаленіших куточках на всій території країни.

“Сьогодні ми вийшли на фінішну пряму, ще рік – і кордони між минулим та майбутнім будуть назавжди стерті, ми відмовимося від папірців, а наші клієнти та працівники в усіх куточках України нарешті відчують переваги сучасних технологій та можливостей, які вони надають. Укрпошта стане єдиною компанією, яка вперше в історії України забезпечить доступність цифрових та банківських послуг у кожному населеному пункті країни. І цей проєкт давно не про купити машини і комп’ютери. Він про сучасний клієнтський сервіс і обслуговування «в один клік», про звітність день у день, про якісно нові умови роботи для працівників, про нову сторінку в історії Укрпошти та України. Велика подяка кожному, хто разом з нами робить це реальністю”, − зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

Укрпошта отримала першу  партію автомобілів Citroen Berlingo для проекту «Пересувні відділення»

В рамках презентації проекту гостям продемонстрували автомобілі Citroёn Berlingo L2 «Worker», які дообладнані для того, щоб внутрішня конфігурація задовольняла всі вимоги для ефективної роботи мобільного пошти. Авто розраховані на трьох осіб і обладнані робочим місцем для бригади. Пересувне відділення має тепло- і шумоізоляцію, систему GPS, кондиціонер, щоб поштова команда працювала комфортно за будь-якої погоди. При цьому авто має великий ізольований багажний відсік для посилок, систему для сортування кореспонденції, вогнестійкий сейф.

CITROЁN Berlingo – місткий, просторий, надійний фургон. А у версії «Worker» це автомобіль для справжніх професіоналів, який пропонує збільшену вантажопідйомність до 1000 кг, а багажне відділення має додаткове освітлення і кільця для кріплення вантажів. Системи Grip Control і Hill Assist Descent, збільшений кліренс (+30 мм), великі колеса (690 мм) з шинами Mud & Snow для кращого зчеплення з дорогою – все це стане в нагоді для їзди по важкопрохідних ділянках. Потужний і економічний турбодизель об’ємом 1,6 і потужністю 92 л.с. володіє достатньою силою, щоб впораєтися з будь-якими навантаженнями (звичайно, в рамках дозволених правилами і характеристиками автомобіля). А використання 6-ступінчастою «механіки» гарантує невелику витрату палива і простоту обслуговування: трансмісія буде служити довго.

Укрпошта отримала першу  партію автомобілів Citroen Berlingo для проекту «Пересувні відділення»

Автомобілі CITROEN давно вже стали більше ніж просто засібом пересування – це в першу чергу комфорт, свобода і надійність. І компанія Укрпошта в рамках реалізації проекту «Пересувні відділення» потребувала надійних і витривалих автомобілів, які готові подолати всі перешкоди на шляху до кінцевої точки доставки. Тому їх вибір припав саме на Бренд CITROЁN і новий Berlingo L2 «Worker».

“Ключовою задачею Stellantis в Україні є якраз забезпечення мобільності для клієнтів та впровадження рішень, які мають приносити задоволення від користування нашими продуктами, а також постійне вдосконалювання якості своїх послуг. Ми на одній хвилі з бізнесом, адже розуміємо їхні потреби. З Укрпоштою у нас склались міцні та довготривалі відносини. Citroen Berlingo – надійний, комфортний, мультизадачний автомобіль, випробуваний сотнями кілометрів хороших і поганих доріг та різними погодними умовами, і я надзвичайно задоволений, що саме ця “робоча конячка” буде обслуговувати клієнтів Укрпошти у всіх куточках нашої країни”, − зазначив Руслан Акімов, директор Пежо Сітроен Україна.

Даний проект з підготовки та передачі автомобілів проводив дилер Бренду CITROЁN ВІДІ Елеганс. Вибір дилера Бренду пояснюється рядом причин: впевненість у партнері, готовність надавати якісний продукт, зручне і уважне післяпродажне обслуговування. Можна стверджувати, що дилер CITROЁN ВІДІ Елеганс за багато років роботи на ринку вже заслужив у приватних і корпоративних клієнтів відмінну репутацію. Компанія CITROЁN ВІДІ Элеганс змогла запропонувати кращу ціну на покпку, а також найпростіші і вигідні умови подальшого обслуговування.

“Безумовно, якість мобільних відділень для Укрпошти нашого виробництва є на першому місці. Саме з такою установкою ми йшли у цей проєкт. Особисто я певен, що з цими автомобілями кореспонденція, поштові відправлення, пенсії будуть доставлені до адресатів у найвіддаленіші населені пункти регіонів України за принципом «точно і вчасно». Адже їх там чекають, і завжди – з нетерпінням”, − Віталій Джуринський, голова наглядової ради VIDI.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Укрпошта отримала першу  партію автомобілів Citroen Berlingo для проекту «Пересувні відділення»
Випуск шведської електровантажівки з льону та смоли Volta Zero налагодять у Австрії

Випуск шведської електровантажівки з льону та смоли Volta Zero налагодять у Австрії

Xiaomi придбає німецький автомобільний бренд Borgward, щоб обійти китайські закони

Xiaomi придбає німецький автомобільний бренд Borgward, щоб обійти китайські закони