in

Українську компанію Go To-U оцінили в 3 мільйони доларів і прийняли в світовий фонд-акселератор Techstars

Компанія  Go To-U, співзасновником якої є Назар Шимоне-Давида, стала частиною великої сім’ї Techstars – одного з найбільших світових фондів-акселераторів.

Go To-U оцінили в 3 000 000 доларів і, як пожартував сам співзасновник, компанії є куди рухатись і над чим працювати, адже до “єдинорога” залишилось іще 997 000 000.

При цьому він впевнений, що хоч шлях і не буде простим, але недовгим, адже Go To-U точно знає, як зробити світ більш електромобільним.

“Поки Techstars інвестує 100 тисяч за 3% і сама участь в програмі коштує 6% компанії. Це вперше коли Go To-U ділиться еквіті з інвестором. На нашу думку це занижена ціна, але звісно з таким іменем і підтримкою нам цікаво. Після трьохмісячної програми ми, як мінімум, плануємо потроїти вартість компанії і підготуватись до раунду А інвестицій”, – пояснив Назар Шимоне-Давида.

Go To-U – це найбільша безкоштовна зарядна мережа для електромобілів. Вона надає ряд переваг, як електромобілістам , так і партнерам.

Власники “зелених” автівок отримують швидкий та простий доступ до зарядних станцій. Вони можуть використовувати спеціальний мобільний додаток To-U, що зекономить їх час на пошук зарядки, а також вибудує маршрут до неї. Окрім цього він підкаже як з користю провести час, поки авто “заправляється”, і допоможе збирати бонуси та обмінювати їх на подарунки.

Як раніше повідомляв Autogeek, в минулому році Go To-U виграла тендер на поставку електрозаправок для НБУ.

По матеріалах: facebook.com/ua.nazar.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Норвегії заборонили рекламу гібридів Lexus: в чому справа

500 на одному заряді: електрокросовер MG ZS розпродали ще до запуску у серію