Станом на 1 червня в Україні зареєстровано 160 722 електромобілі. Приріст за минулий місяць склав 6 102 авто на електротязі, що на понад чверть більше, ніж у середньому кожного місяця.
За останній весінній місяць лідерами з придбання електромобілів стали одразу два регіони України – Київ та Львівська область, автопарки яких поповнились на 722 електричних машини. Також 605 електромобілів прописалось у Київській області, 681 машина – у Дніпропетровській, та 329 електромобілів стало на облік у Харківській області.
Серед регіонів-лідерів за загальною кількістю електромобілів – без суттєвих змін. У Києві та області зареєстровано понад 35 000 авто на електротязі, на другому місці Львівська область з результатом у 18 779 авто, а трійку регіонів-лідерів за кількістю “зелених” машин замикає Дніпропетровський регіон з показником у 14002 авто.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Україні вперше помітили електричний пікап GMC Hummer.