in ,

Український сервіс каршерінгу Getmancar запустився в Грузії

Сервіс каршерінгу Getmancar, який доступний у Києві, Дніпрі та західних областях України, запрацював у Грузії. Тепер туристи та мешканці країни можуть у кілька кліків орендувати авто подобово, погодинно та навіть похвилинно за вартістю, дешевшою від таксі.

Наразі в Батумі та Тбілісі доступно 20 автомобілів марки Hyundai Elantra, за потреби кількість збільшать. Тариф прокату становить 18 тетрі/хвилина, 16 ларі/година чи 160 ларі/день. У цю суму вже закладено вартість палива.

Щоб орендувати машину, необхідно зареєструватися в застосунку Getmancar (доступний для iOS та Android) й обрати на мапі авто. І все – можна подорожувати по території всієї Грузії. 

За словами СЕО Getmancar Тараса Гетманського, технічну підтримку сервісу в Грузії забезпечує українська команда.

– Для нас це додатковий розвиток і крок вперед. Важливо “нести прапор України” на економічному фронті й одночасно забезпечувати валютний виторг для країни. Крім того, на кожних п’ять новостворених локальних робочих місць, створюємо додаткове робоче місце для українців – менеджерів середньої ланки та вище, які курують процеси. Ми продовжуємо працювати в Україні та плануємо й надалі розвивати сервіс і виходити на нові закордонні ринки, – зазначає Тарас Гетманський.

Довідка

Getmancar – перший в Україні сервіс каршерінгу, який працює з 2017 року та пропонує оренду авто різного класу похвилинно, погодинно та подобово. Кількість користувачів сервісу складає понад 180 тисяч. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Яким буде майбутнє Peugeot: компанія презентувала шикарний концепт PEUGEOT INCEPTION

Здатен змінювати колір кузова: представлено революційний електромобіль BMW i Vision Dee