in

Українська промисловість встановила антирекорд з кількості вироблених автомобілів у жовтні

У жовтні випуск автомобілів зменшився майже на чверть у порівнянні з результатом річної давності.

В минулому місяці українські автовиробники зібрали всього 687 одиниць автотранспортних засобів, з них 606 одиниць – це легкові автомобілі. У порівнянні з результатом річної давності випуск автотранспорту в країні зменшився майже на 25%, а легкових авто – 24%, інформує «Укравтопром».

За даними асоціації автовиробників України, в жовтні на Єврокарі зібрали 428 легкових автомобілів. Ще 178 легковиків випустив ЗАЗ. Комерційних автомобілів зібрали всього чотири, що на 87% менше, ніж у жовтні 2019 року. Всі вони зійшли в конвеєра заводу «Черкаський автобус». До статистики не ввійшли дані АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року.

Також у жовтні п’ять підприємств України змогли зібрати 77 автобусів. З них 29 од. – продукція заводу «Черкаський автобус», 22 од. – Чернігівського автозаводу, 12 од. – корпорації «Богдан», 10 од. – Запорізького автозаводу і 4 од. – Часовоярського. В цілому падіння виробництва у цьому сегменті склало 5%.

Всього з початку 2020 року українські автовиробники зібрали 3791 автотранспортний засіб, що на 39% менше, ніж десять місяців минулого року. З них легкових автомобілів – 3211 од. (-40%), комерційних – 36 од. (-68%), автобусів – 544 од. (-23%).

Як раніше повідомляв Autogeek, жовтень став рекордним для авторинку нових автомобілів. За місяць українці придбали 8.4 тис. нових легкових автомобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Італійці побудували позашляховий лімузин: його вже нарікли найпотворнішим автомобілем 2020 року

120 км на одному заряді: моноколесо для їзди бездоріжжям продаватимуть за $2000