in

У МВС знову відкрили базу порушень ПДР: з 24 лютого сплачено лише половину штрафів

За першу добу роботи електронного реєстру з пошуку штрафів із камер автофіксації порушень ПДР, який відновив роботу 22 вересня, сплатили штрафи двадцять тисяч водіїв.

За словами засновника сервісу «Штрафи UA» Дениса Дмитрова, реєстри порушників закрили ще на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну з міркувань безпеки, оскільки вони містили як дані про автомобілі, так і дані камер.

Однак камери продовжували фіксувати перевищення швидкісного режиму. Проте штрафи за порушення надходили лише у паперовому варіанті, однак з огляду на ситуацію в Україні, отримати їх інколи було неможливо. 

«Звісно, у військовий час отримати постанову поштою не всі мають змогу. А, наприклад, в окупованих містах або там, де йдуть активні бойові дії, це неможливо. 

Для багатьох це стало реальною проблемою, особливо для підприємств. Наприклад, є такі підприємства, що отримували по сто п’ятдесят нових штрафів на тиждень по всьому автопарку. Є фізичні особи, які отримали по сімнадцять штрафів з травня місяця по вересень», – зазначив Дмитров.

Варто зазначити, що з 24 лютого «Штрафи UA» опрацювали 1,2 млн штрафів. Станом на 20 вересня водіями було сплачено лише 50% штрафів.

Наразі усі штрафи з камер фіксації підтягуються автоматично.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Україні знову почали працювати камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

За матеріалами: epravda.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Оновлений електромобіль Peugeot e-208 отримав на 60 км збільшений запас ходу: що змінилося

Перший в історії: представлено спортивний флагман BMW XM з електрифікованою системою приводу