in

У Michelin придумали, як додати запасу ходу електромобілям

Компанія Michelin знайшла спосіб розширити запас ходу електромобілів.

А все за допомогою звичайних шин.

Michelin є одним з засновників «зеленого» гоночного чемпіонату «Формула-Е». Протягом шести сезонів чемпіонату компанія працювала над гоночною шиною, яку можна буде використовувати за будь-яких погодних умов, а її посадковий діаметр – 18 дюймів – відповідає всім вимогам щодо дорожніх шин.

При створенні шини Michelin Pilot Sport EV була використана технологія ElectricGrip CompoundTM. Вона полягає у використанні більш жорсткої гумової суміші в центральній частині протектора шини, що сприяє більш ефективній передачі високого крутного моменту електродвигуна. 

В Michelin підкреслили, що нові шини мають гарну зносостійкість, яка є корисною в умовах високого крутного моменту і прискорення, що характерно для електромобілів. 

Однак головною фішкою шини є те, що вона здатна збільшити запас ходу електромобіля до 60 км. Досягається це за рахунок низького коефіцієнта опору кочення шини.

Після виходу новинки Michelin Pilot Sport EV вона буде доступна у 16 розмірностях в посадочних діаметрах від 18 до 22 дюйма: 11 для первинної комплектації та 5 – для ринку заміни.

Як раніше повідомляв Autogeek, французський виробник шин Michelin озвучив свої «зелені» ініціативи.

За матеріалами:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Виробник «вбивць» Tesla побудує новий завод: четвертий завод Xpeng Motors вироблятиме до 100 тисяч електромобілів на рік

До 50 км на електриці: презентовано флагман Citroen C5 X, що матиме гібридну версію