in

У Києві запрацювала нова мережа прокату електросамокатів Fly Go: ціни та інші подробиці

На ринок послуг з прокату електросамокатів Києва вийшов ще один гравець під брендом Fly Go – від українських підприємців з Кривого Рогу. Фірмовий застосунок розроблений для мобільних пристроїв на iOS та Android.

За словами представників компанії, протягом найближчого місяця загальна кількість електросамокатів даної мережі у Києві збільшиться  до 1000 штук. Окрім того, відомо, що Fly Go погодилась підписати меморандум з містом і підтримувати розвиток ринку послуг на рівні з іншими гравцями.

Що стосується тарифів, то початок поїздки, або розблокування самоката коштує 10 грн. Бронювання тривалістю до 5 хвилин буде безкоштовним, а далі користувач повинен буде сплачувати по 1 грн за хвилину.

Тариф є доволі диференційним. Так, з понеділка по четвер прокат коштує 2,5 грн за хвилину, а з п’ятниці по неділю дорожчає на 50 копійок – до 3 грн за одну хвилину руху. Зазначається, що в’їзд у заборонену зону, або завершення поїздки не в зоні паркування підпадає під штраф розміром 50 грн.

Користувачі застосунку зазначають, що для того, щоб дізнатись райони дії нової мережі, треба пройти процедуру реєстрації.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Париж став першою європейською столицею, де заборонили використання прокатних електросамокатів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Stellantis планує зменшити вагу батарей електромобілів вдвічі: названа мета

Продажі величезного електромобіля Hummer EV зросли на тисячі відсотків: у чому причина стрімкого росту