in

Треба почекати два місяці: власники електромобілів GM і Ford отримають доступ до Tesla Supercharger

Власники електромобілів виробництва американських концернів GM і Ford першими отримають доступ до мережі Supercharger від Tesla, вже починаючи з лютого 2024 року.

Практично всі автовиробники, які продають електромобілі в Північній Америці, оголосили, що вони використовуватимуть роз’єм Tesla NACS у майбутніх електромобілях, щоб скористатися перевагами мережі Supercharger.

Більшість із них заявили, що розгортання відбудеться у формі адаптера у 2024 році, після чого відбудеться пряма інтеграція в нові електромобілі, але не раніше 2025 року.

На нараді з питань планування у Farr West City Дженні Претаре, менеджера з дизайну компанії Tesla Charging Infrastructure, запитали, чи призначена нова станція лише для власників Tesla, і у своїй відповіді вона розкрила нові цікаві подробиці про співпрацю з іншими брендами.

“Наші перші партнерські авто, Ford і GM, починають роботу в лютому 2024 року. Щойно вони отримають зарядний порт і програмне забезпечення для взаємодії з нашими зарядними станціями, вони фактично будуть відкриті для цих транспортних засобів”, – заявила Претаре.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Hyundai побудує власну мережу швидкісних зарядних станцій E-Pit.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Все через перепалку у Twitter: Tesla видаляє сервіс Disney+ з електромобілів компанії

Керівника компанії з випуску електровантажівок Nikola засудили на 4 роки: у чому звинуватили