in

Треба економити та бути ближче до народу: Volkswagen забирає у топ-менеджерів службові Porsche

Топ-менеджери Volkswagen більше не зможуть пересуватись на службових Porsche через намагання компанії скоротити витрати на рівні групи.

“Через оптимізацію витрат більше неможливо замовити службовий автомобіль Porsche”, – зазначили у прес-службі автовиробника.

Повідомляється, що це рішення вплине на понад 200 старших співробітників групи Volkswagen у Вольфсбурзі, потенційно заощаджуючи бренду мільйони доларів щорічно.

На початку року “постраждалі” керівники отримали листа від відділу кадрів, у якому повідомлялося про те, що вони більше не мають права на службові автомобілі високого класу. Зрозуміло, деякі менеджери були незадоволені зміною та навіть спробували піти через це до суду.

Зазначається, що відтепер керівництво Volkswagen зможе використовувати у якості службових машин лише Audi та Volkswagen. Однак менеджери та члени правління Porsche все ще мають привілей їздити на службових автомобілях шанованого штутгартського бренду. Зрештою, ці люди відіграють важливу роль у формуванні майбутнього Porsche і повинні випробувати її продукти на власні очі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, оновлений електромобіль Volkswagen ID.3 Pro S отримав швидшу зарядку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Китайські електромобілі завойовують ринки Європи: опублікована нова статистика продажів

З ресурсом у мільйон кілометрів: Geely створила нову батарею для електромобілів, яка не боїться куль