in

Toyota може відродити класичне купе Celica у вигляді електромобіля

Улюблена багатьма автомобілістами Toyota Celica може бути відроджена як електромобіль на базі тієї ж інноваційної платформи, яку Lexus представив у концептуальному автомобілі LF-ZC в Токіо.

Якщо нова Celica побачить світ, вона може слугувати непрямою заміною передньомоторному GT 86 і продаватися як альтернатива FT-Se – перспективному середньомоторному спортивному автомобілю, що стане духовним наступником MR2.

Платформа, використана в концепції LF-ZC від Lexus, є надзвичайно гнучкою. Ця архітектура використовує великі кузовні панелі, щоб значно зменшити кількість необхідних частин.

Уядосконалена нова призматична батарея Toyota також може виявитися важливим елементом у відродженні Celica. Пакет торів виготовлятиметься у двох розмірах, один із яких має висоту лише 100 мм і вставляється в підлогу. Це дозволить Toyota створювати електричні спортивні автомобілі з низькою посадкою.

“Висота батареї є ключовою для низького седана Lexus і спортивного автомобіля Toyota GR. Розробка акумуляторів дозволяє нам почати виробництво більшої кількості типів автомобілів, зменшити їх висоту та змінити форму. Нова технологія може дозволити нам створювати форми, яких ви ніколи не бачили.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota переведе позашляховик Land Cruiser та мінівен HiAce на водень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль, дизель, чи на водні: Renault показав новий Master одразу у кількох версіях

Одразу 5 варіантів: компактний електромобіль Fiat Topolino отримав спеціальне видання на честь Disney