in

Задіють матеріали з перших Prius: Toyota переходить на використання перероблених катодів та анодів

Гібридний седан Toyota Prius першого покоління дебютував майже 30 років тому. Як результат, багато з цих транспортних засобів або вже досягли кінця свого терміну експлуатації, або наближаються до нього, що робить їх придатними кандидатами для переробки.

Акумулятори, які колись живили ці перші гібриди, знайдуть нове призначення в майбутньому поколінні електрифікованих автомобілів Toyota завдяки новому партнерству з Redwood Materials.

Раніше Toyota погодилася постачати компанії з переробки компонентів авто свої автомобілі з відпрацьованими акумуляторами. Тепер, завдяки новій угоді, автовиробник також отримає від компанії катодний активний матеріал і анодну мідну фольгу.

“Сьогодні, у співпраці з Redwood Materials, Toyota робить рішучий крок до сталого майбутнього. Автовиробник не лише працює над тим, щоб забезпечити відповідальне поводження зі своїми електромобілями після завершення терміну служби, але й планує створити своє наступне покоління електромобілів, зокрема, використовуючи екологічні компоненти акумуляторів власного виробництва”, – сказав Кел Ланктон, комерційний директор Redwood Materials.

У Toyota очікують, що екосистема життєвого циклу акумуляторів, яку вона формує з Redwood, включатиме переробку, повторне виробництво та перепрофілювання приблизно 5 мільйонів акумуляторних компонентів. Значна частина, хоча й не вся, цього переробленого матеріалу надходитиме з власного парку гібридних автомобілів.

Оскільки значна частина Prius продається в Каліфорнії, багато з них потраплять на переробний завод у Редвуді в Неваді, коли вони досягнуть кінця свого життя. Деталі, виготовлені на заводі, потім потраплять на майбутній завод Toyota з виробництва акумуляторів у Північній Кароліні.

Автовиробник наголошує, що це рішення допоможе знизити витрати на виробництво та локалізувати ланцюжок поставок. Окрім переваг для навколишнього середовища, цей крок потенційно може зробити автомобілі Toyota придатними для податкових пільг у Сполучених Штатах.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota переведе позашляховик Land Cruiser та мінівен HiAce на водень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Працює на водні: GAC представив розкішний позашляховик ERA

Понад 150 км за 7 хвилин: названо ТОП-5 електромобілів з найшвидшою зарядкою