in

Tesla викупила ділянку під завод Gigafactory 4 в Німеччині попри протести місцевих жителів

Компанія Tesla змогла підписати договір на придбання ділянки в федеральній землі Брандербург неподалік Берліну для будівництва свого четвертого заводу Gigafactory.

За площу в 300 га в водоохоронній зоні компанія заплатила 41 мільйон євро.

Про те що сторони узгодили всі деталі угоди повідомив офіційний представник уряду федеральної землі Бранденрбург Флоріан Енґельс.

Побудувати нову фабрику Tesla планує всього за півтора роки. Зараз же спеціалісти перевіряють територію на наявністю вибухонебезпечних предметів, які залишились з часів Другої Світової війни.

Вже з літа 2021-го планується запуск конвеєрів. На цій фабриці американці будуть збирати електромобілі Tesla Model 3 і Model Y. Спочатку хочуть випускати по 150 000 автівок в рік. Далі кількість виготовлених машин планують збільшити до 500 000 електромобілів.

Придбання Tesla землі під Берліном супроводжувалось протестами. Зокрема, 18 січня в Грюнгайде близько 200 місцевих жителів вийшли на акцію протесту проти “будівництва автомобільної фабрики в лісі”. Іще декілька десятків людей прийшли туди ж і висловились на підтримку будівництву заводу.

При цьому багато політиків, представників профспілок та місцевих організацій привітали рішення американців, адже цей завод створить для німців близько 7 000 додаткових робочих місць.  

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla заявила про свої плани відкрити в Китаї нову дизайн-студію і науково-дослідний центр. Окрім цього компанія поділилась ще й новим ескізом автівки.

По матеріалах: reuters.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ford створює у Валенсії дві нові лінії зі складання батарей для електрифікованих автомобілів

Повністю електричний Renault Twingo Z.E. піде у серію на 2 роки раніше плану