in

Tesla відкликає більше мільйона електромобілів через проблеми зі склопідйомниками

Tesla оголосила про чергове відкликання своїх електромобілів.

За попередніми даними, цього разу компанія відкличе майже 1,1 мільйона автівок у США через проблему зі склопідйомниками.

Під відкликання підпадають наступні електромобілі: Model 3 2017-2022 років, Model Y 2020-2021 років, а також Model S і Model X 2021-2022 років.

Tesla вже сповістила Національне управлінню безпеки дорожнього руху США (NHTSA) про відкликання. Проблему в автівках планують виправити оновленням програмного забезпечення системи автоматичного регулювання вікон бездротовою мережею.

Поки компанія не отримала жодного повідомлення про те, що дана проблема в електромобілях спричинила аварії, травми чи смерть.

Як повідомляють в NHTSA, проблема у автомобілях, які відкликають, полягає у тому, що вікно в автівках зачиняється без належної автоматичної системи реверсу та «може мати надмірну силу, затискаючи водія або пасажира, що збільшує ризик травми».

Проблему виявили співробітники Tesla під час тестування електромобілів на виробництві у серпні. Однак починаючи з 13 вересня всі електромобілі на виробництві перед поставкою отримали оновлення програмного забезпечення, яке регулює роботу вікон відповідно до вимог.

Варто зазначити, що після заяви про відкликання акції компанії Tesla впали на 3,5%.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобіль Tesla Model Y отримав найвищі оцінки у рейтингу безпеки від Європейської програми оцінки нових автомобілів.

За матеріалами: Reuters

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Позитивний сигнал: Uber відновлює роботу в Харкові

Citroen презентував новий логотип: він зʼявиться на автомобілях з 2023 року