in

Tesla планує випустити ще дві електричні моделі після пікапа Cybertruck

Tesla планує випустити ще дві електричні моделі після пікапа Cybertruck

Засновник компанії Tesla Ілон Маск підтвердив випуск ще двох нових електромобілів після пікапа Cybertruck.

Під час його презентації директор бренду тоді зазначив, що на деякий час Tesla бере тайм-аут і в найближчі роки не буде випускати нові моделі.

Тепер же в рамках телефонної конференції після публікації фінансових результатів компанії за другий квартал 2020 року Ілон Маск заговорив про нові електричні моделі американського бренду.

Зокрема, він підтвердив, що Tesla працює над 12-місним електричним фургоном для іншої компанії Ілона Маска – Boring Company.

Окрім цього він згадав і про компактний електромобіль, креслення якого раніше потрапили в мережу. Його планують розробити в Китаї та запустити на світовий ринок.

“Я не думаю, що можу прокоментувати нашу дорожню карту більше того, ніж вже відомо. Однак скажу, що, скоріш за все, ми зробимо іще один компактний автомобіль, а також більш потужний. Враховуючи ситуацію з Model 3 та Model Y, а також Cybertruck і Semi, то до випуску нових моделей ще далеко”, – сказав Маск.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Tesla готує секретний проєкт під назвою Palladium і він включає деякі важливі оновлення для Model S і Model X. В Electrek ексклюзивно розкрили інформацію про секретний проєкт Tesla “Roadrunner” щодо створення власних нових батарейних блоків та власної технології їх виготовлення. Тепер джерела підтвердили журналістам, що Tesla має ще один секретний проєкт під кодовою назвою “Palladium”, який зараз розгортається на фабриці в Фремонті та на Gigafactory в Неваді.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Tesla планує випустити ще дві електричні моделі після пікапа Cybertruck
Mercedes-Benz запускає новий eVito Tourer з акумулятором 100 кВт-год

Mercedes-Benz запускає новий eVito Tourer з акумулятором 100 кВт-год

SpaceX по-українськи: "Південмаш", Держкосмос і корейська група Caris підписали дорожню карту на ₴23 млрд

SpaceX по-українськи: “Південмаш”, Держкосмос і корейська група Caris підписали дорожню карту на ₴23 млрд