in

Tesla може почати випуск електричних бусів на 12 пасажирів

Tesla в рамках нового проекту компанії Ілона Маска Boring Company працює над електричним бусом.

Мається на увазі контракт Boring Company з містом Ранчо-Кукамонга на будівництво швидкісного тунелю, що з’єднає його з міжнародним аеропортом в Онтаріо.

В “Генеральному плані Tesla. Частина 2” Ілон Маск розповів про те, що компанія планує електрифікувати ще два напрямки. В додаток до легкових автівок на електротягу хочуть перевести великі вантажні машини та міський пасажирський транспорт.

Якщо про роботу компанії в напрямку вантажівок відомо – це Tesla Semi, то про пасажирський транспорт поки нічого чутно не було.

Раніше Маск говорив про те, що Tesla зробить електричний мікроавтобус на основі Model X, проте ця задумка поки так і не реалізована.

Ходили чутки, що Tesla працює над пасажирським транспортом для Boring Company, який будуть використовувати для пересування в швидкісних тунелях.

Зараз же один з американських чиновників підтвердив це. Справа в тому, що Boring Company підписала контракт з містом Ранчо-Кукамонга на будівництво швидкісного тунелю до аеропорту в Онтаріо. Тунель матиме довжину в 4,5 км і саме там планують використовувати електромобілі, що зможуть вміщувати велику кількість пасажирів.

Чиновник розповів, що Tesla розробить електричний бус, що вміщатиме 12 пасажирів та їх багаж. Таким чином, пропускна можливість в день виросте до 1 200 пасажирів, а за рік ця цифра виросте до 10 000 000.

Більш детальної інформації поки немає.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ілон Маск дозволив телеведучому Джею Лено проїхатись на першому електричному пікапі бренду Cybertruck. Разом вони протестували автівку на міських вулицях та в тунелі The Boring Company, що проходить під Лос-Анджелесом.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Для електромобілів Porsche Taycan будуть доступні нові кольори кузова: фото

Завод Volvo Cars у Китаї запрацював повністю від відновлюваної електроенергії