in

Ще швидше: власник Tesla показав, як працює “режим гепарда” в електромобілі

Tesla почала дистанційно оновлювати електромобілі і тепер власникам відкривається доступ до Launch Mode, що дає можливість Model S і Model X Raven розвити зі старту максимальну потужність.

Для цього автівки “стають” в “стійку гепарда”.

“Щоб покращити зчеплення з дорогою Adaptive Suspension виконує “позицію гепарда” – опускає передню вісь та регулює демпфірування”, – зазначили в компанії.

Перші клієнти компанії, які вже отримали доступ до нового ПЗ показали, як воно працює. В цьому процесі задіяна адаптивна підвіска Model S і Model X Raven.

Автор YouTube-каналу DragTimes перевірив яку ж потужність отримує електромобіль. Виявилось, що в цьому режимі його Model S Performance Raven збільшує пікову потужність 580 кВт до 614 кВт, що еквівалентно 45 к.с. В той час як розгін до 100 км/год знизився з 2,47 до 2,41 секунди.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla почала просувати чергове оновлення програмного забезпечення електромобілів бренду. Тепер водії зможуть прямо в салоні автомобіля переглядати відео записане за допомогою TeslaCam і Sentry Mode.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Американські лікарні отримають 12 фургонів Ford Transit 350HD, які переобладнали на електротягу

Масштаби вражають: китайський завод Tesla вперше показали зсередини