in

Американські лікарні отримають 12 фургонів Ford Transit 350HD, які переобладнали на електротягу

Департамент державних лікарень Каліфорнії підписав контракт з Lightning Systems і тепер отримає 12 електричних Ford Transit 350HD.

Фургони будуть використовуватись для перевезення вантажів медичного призначення.

“Ми дуже раді, що Департамент державних лікарень Каліфорнії вибрав наші електричні транспортні засоби для транспортування медичних матеріалів і вантажів. Це дуже складний час для лікарень, і ми сердечно дякуємо всім тим, хто надає першу допомогу, а також лікарям, медсестрам і працівникам охорони здоров’я, які невпинно трудяться в цей кризовий час”, – зазначив генеральний директор Lightning Systems Тім Різер.

Департамент державних лікарень управляє системою державних клінік штату Каліфорнія, які надають психіатричні послуги пацієнтам. Всього у п’яти лікарнях, за які відповідає департамент, працює близько 13 000 співробітників, що обслуговують більше 11 000 пацієнтів.

Lightning Electric пропонує комплект акумуляторів для Ford Transit 350HD, що зараз широко використовується як в державних так і комерційних автопарках.

Трансмісія Lightning в Ford Transit розвиває потужність в 215 к.с. при крутному моменті в 994 Нм. Акумулятори розміщуються під підлогою. Електрична система підходить для моделей Ford Transit Passenger van, Cargo van, Cutaway і Chassis Cab.

“Ми пропонуємо найширший асортимент продуктів з нульовим рівнем викидів: високоякісні силові агрегати на платформах Ford і Chevrolet класу 3-6, міські автобуси класу 7 і автобуси класу 8. Ці автомобілі доступні і підтримуються великою кількістю сервісних партнерів, комплектуючих і аксесуарів”, – зауважив менеджер з розвитку бізнесу Lightning Systems в Південній Каліфорнії Террі Шолл.

Як раніше повідомляв Autogeek, бренд MG готовий надати в безкоштовне користування свої автомобілі британській Національній службі охорони здоров’я. Всього лікарі отримають 100 електричних автівок ZS EV.

По матеріалах: electriccarsreport.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Серйозне ДТП у Харкові: Tesla загорілася після зіткнення із Skoda (відео)

Ще швидше: власник Tesla показав, як працює “режим гепарда” в електромобілі