in

Свіже оновлення Tesla дозволяє дивитися відео з камер Sentry Mode на панелі приладів

Tesla почала просувати чергове оновлення програмного забезпечення електромобілів бренду.

Тепер водії зможуть прямо в салоні автомобіля переглядати відео записане за допомогою TeslaCam і Sentry Mode.

Режим Sentry Mode з використанням камер Autopilot записує все що відбувається навколо автівки. Декілька разів подібні ролики, на яких видно акти вандалізму, ставали вірусними. При цьому часто ними користуються копи, котрі таким чином можуть швидше ідентифікувати особу зловмисника.

В свою чергу функція TeslaCam, яка представляє собою інтегровану систему відеореєстратора з можливостями аналогічними режиму Sentry, допомогла власникам Tesla пред’явити страхові претензії, довівши, що вони не винні в аваріях.

Щоб активувати функції TeslaCam і Sentry Mode, власники повинні підключити накопичувач та вибрати зазначені функції в налаштуваннях. Щоб переглядати відео потрібно підключити накопичувач до стаціонарного комп’ютера, ноутбука чи планшета та вивести на екран зображення з кожної камери.

Тепер же власники електромобілів можуть скористатись функцією “Перегляд відеореєстратора”. Щоб переглянути відео безпосередньо на екрані в автомобілі потрібно активувати Dashcam Viewer.

Для його запуску необхідно спочатку припаркуватись, потім натиснути значок відеореєстратора, а вже там вибрати Launch Viewer. Якщо ж автівка їде, то система автоматично продовжує накопичувати інформацію і не запустить цю функцію.

Кожне відео організовано за місцем, датою і має свою мініатюру. Щоб вибрати відео з певної камери, необхідно торкнутись відповідного ескізу, позначеного як Front, Rear, Left, чи Right.

Поставити на паузу або промотати вперед/назад можна за допомогою елементів управління відео в нижній частині програвача. Для видалення певного ролика потрібно натиснути на значок кошика в правому нижньому кутку відеоплеєра.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla готується випустити нове оновлення системи автопілота електромобілів. Нове ПЗ стосується автопілота і в рамках пакету Full Self-Driving дозволить йому реагувати на світлофори та стоп-сигнали.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Lucid Air вивели на “живі” тести, щоб перевірити реальний запас ходу

Audi відмовились від випуску повністю електричного седану A8 – буде гібрид