in

Тепер офіційно: Uber запускає Uber Movement в Україні

Uber запускає безкоштовний інструмент Uber Movement в Україні. Від сьогодні Київ стає частиною відкритого веб-сайту, на якому зібрана інформація про ситуацію на дорогах в режимі реально часу, щоб допомагати урбаністам, керівникам міст і громадськості краще розуміти транспортні потреби своїх міст і як краще інвестувати в нову інфраструктуру.

Uber Movement показує середній час пересування з однієї зони міста в іншу, на основі даних мільярдів поїздок з Uber. Це дозволить більш ефективно оцінювати необхідні інвестиції в транспортну інфраструктуру міста.

«Запуск Uber Movement у Києві —  це ще одна можливість допомагати розвиватися містам, вирішувати питання транспортних перевезень і потреб міських систем. Як технологічна компанія, ми можемо допомагати містам приймати важливі рішення, керуючись нашими даними, на користь міста і його жителів», — каже Джеймі Хейвуд, регіональний менеджер Uber, Велика Британія, Північна і Східна Європа.

«Ми досягнемо цифрової трансформації України через партнерство між державою, бізнесом та громадянами. Uber Movement відкриває унікальний набір даних, що допоможе формувати політику в сфері інфраструктури. Той факт, що Київ став першим містом в регіоні, щодо якого були відкриті такі дані, означає визнання міжнародними інвесторами України як держави, що стає хабом для реалізації інноваційних цифрових рішень», — коментує Михайло Федоров, Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України.

«Раніше міста, щоб отримати таку інформацію, витрачали десятки мільйонів євро на датчики і їх інфраструктуру. Тепер ми отримаємо дані безкоштовно, економлячи просто величезні бюджетні кошти. Використання даних про час в дорозі, що надаються Uber Movement — це прямий шлях, а точніше основа для реалізації закладеної в Стратегію Києва 2025 динамічної транспортної моделі. Це можливість для міста нарешті почати управляти транспортною системою. Цілком можливо, що за допомогою даних, які дає нам Uber Movement, поїздки киян і жителів передмістя вже протягом наступних 12 місяців стануть швидшими, комфортнішими і безпечнішими», — Дмитро Беспалов, транспортний експерт, генеральний директор A+C Україна, викладач кафедри Міського будівництва КНУБА.

Uber приділяє багато уваги захисту конфіденційності водіїв та пасажирів, тому Uber Movement використовує лише агреговані, анонімізовані дані, які не можуть бути використані для доступу до особистої інформації. З часом Uber додасть в інструмент більше функціональних можливостей, наборів даних та міст. А також буде  продовжувати обговорювати з чиновниками, урбаністами та громадянами як вдосконалити Movement та надавати актуальні дані для покращення міст.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK розповідав, що таке Uber Movement та як скористатися його даними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Перший електромобіль марки Skoda оцінили в $39 000: стали відомі характеристики

В Києві відбудеться екозаїзд на електромобілях до старовікових дубів