in

Тарифи від 30 грн: Uber починає роботу в Маріуполі та Херсоні

Тарифи від 30 грн: Uber починає роботу в Маріуполі та Херсоні

Компанія Uber оголосила про запуск свого сервісу в Маріуполі та Херсоні.

Відтепер жителі та гості цих міст зможуть скористатися доступним, безпечним і якісним сервісом UberX, ціни на поїздки з яким починаються від 30 грн.

Першу поїздку у цих двох містах можна буде здійснити зі знижкою 80% з промокодом UBERKHERSON для Херсона та UBERMARIUPOL для Маріуполя. 

Тарифи від 30 грн: Uber починає роботу в Маріуполі та Херсоні

Для того, щоб скористатися знижкою, пасажирам необхідно ввести промокод UBERKHERSON (UBERMARIUPOL) в розділі WALLET додатку Uber на смартфоні. Промокод діє до 12 квітня для двох міст.

«Ми співпрацюємо з містами по всій Україні, щоб задовольнити їхні зростаючі потреби в транспорті і разом сформувати майбутнє міської мобільності. В умовах нової реальності, безпечне і швидке пересування є дуже важливим. Ми прагнемо до того, щоб кожен житель мегаполісу міг викликати машину за лічені хвилини, в будь-яку точку міста і в будь-який час доби. Ґрунтуючись на досвіді 600 міст по всьому світу, Uber значно збільшує мобільність містян і сприяє розвитку міської інфраструктури. Ми віримо, що разом з Uber міста України стануть ще більш комфортним місцем для роботи і життя», – зазначив Георгій Соколянський, глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі.

Також в Uber наголосили, що безпека завжди була головним пріоритетом для компанії. Технологія Uber дозволяє підвищити безпеку до, під час і після здійснення поїздки завдяки відбору водіїв, можливості відслідковувати маршрут в режимі реального часу в додатку, системі рейтингів водіїв (в якій користувач оцінює водія від 1 до 5 балів після кожної поїздки), можливості повідомити про будь-які ситуації в службу підтримки клієнтів.

Тарифи від 30 грн: Uber починає роботу в Маріуполі та Херсоні

Важливим елементом безпеки в Uber називають прозорість системи: користувачі заздалегідь отримують інформацію про водія, включаючи його ім’я, фотографію, номер і марку машини, а також вартість поїздки, перед замовленням автомобіля.

Протягом останніх років компанія інвестувала значні ресурси в розробку технологій, що підвищують безпеку, і у встановлення нових стандартів безпеки для галузі в цілому. Деякі з найбільш важливих функцій безпеки включають в себе:

  • поділитися моєю поїздкою – за допомогою функції довірених контактів користувачі можуть обрати до п’яти друзів або членів сім’ї і поділитися інформацією про свою поїздку одним кліком;
  • перевірка автомобіля – користувачі отримують push-повідомлення з нагадуванням про необхідність перевірити, чи відповідають номерний знак автомобіля, а також ім’я та зображення водія інформації в додатку;
  • перевірка за допомогою PIN-коду – в даній функції користувачі можуть перевіряти свої поїздки за допомогою PIN-коду. Користувачі можуть обмінюватися PIN-кодами з водієм, щоб підтвердити, що вони підійшли до потрібного транспортному засобу;
  • сповіщення про швидкість – функція безпеки, яка допомагає водіям зберігати безпеку на дорозі. Водії, які не дотримуються лімітів швидкості, після поїздки отримують попередження в додатку;
  • cистема зворотного зв’язку – після кожної поїздки пасажири і водії можуть оцінювати один одного і давати конструктивні відгуки. Ця система забезпечує взаємну повагу і гарантує якість послуг;
  • центр безпеки – під час поїздки користувач має доступ до центру безпеки, де можна знайти інформацію про всі доступні функції, такі як здійснення екстрених дзвінків або повідомлення про необхідність допомоги в надзвичайній ситуації.

У 2020 році Uber реалізував безпрецедентні заходи безпеки, щоб допомогти всім, хто використовує додаток, залишатися в безпеці і здоровими. Всім пасажирам і водіям Uber в Україні нагадують про заходи безпеки перед вчиненням поїздки. В Україні водіїв також просять зробити селфі, щоб переконатися, що вони носять маску або інший засіб захисту, за допомогою технології перевірки вбудованої в додаток. Водій, на якому немає маски або іншого засобу захисту, не зможе вийти на лінію. Всі водії також повинні підтвердити, що вони вживають додаткових заходів безпеки, такі як регулярна дезінфекція свого автомобіля і наявність дезинфікуючого засобу для рук для своїх пасажирів.

Як раніше повідомляв Autogeek, Uber та безпілотний американський стартап Aurora Innovation уклали угоду, за умовами якої останньому перейде підрозділ Advanced Technologies Group (ATG), який займається розробкою комплексів автопілотування та супутніх систем безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Тарифи від 30 грн: Uber починає роботу в Маріуполі та Херсоні
Mercedes-Benz почав виробництво батарей для нового електроседана з запасом ходу більше 700 км

Mercedes-Benz почав виробництво батарей для нового електроседана з запасом ходу більше 700 км

У Tesla з'явився новий конкурент: китайська компанія BAK представила аналог нової "тесловської" батареї

У Tesla з’явився новий конкурент: китайська компанія BAK представила аналог нової “тесловської” батареї