in

Stellantis пропонує українському бізнесу скористатися 20% грантом на купівлю електромобілів і гібридів

Корпоративні клієнти можуть придбати електрифіковані автомобілі з гами моделей концерну Stellantis з фінансуванням від “ОТП Лізинг” та грантовою допомогою 20% від ЄБРР. Програма діє для всіх електромобілів та плагін-гібридів Peugeot, Citroen, Opel, DS Automobiles, що доступні в офіційних дилерських центрах брендів.

Зазначається, що українське представництво концерну Stellantis пропонує унікальну програму для  корпоративних покупців електрифікованих транспортних засобів. За підтримки фінансування від “ОТП Лізинг” та ЄБРР (Європейського Банку Реконструкції та Розвитку), усі електромобілі та PHEV-гібриди вищезазначених брендів можна придбати з додатковою вигодою у розмірі до 20% від суми фінансування.

Для того, щоб максимально вигідно придбати новий електромобіль, чи плагін-гібрид, потрібно скористатись програмою фінансування покупки та оформити авто в лізинг.

Все відбувається у кілька етапів: 

  • необхідний пакет документів передається в “ОТП Лізинг” для погодження та подальшого оформлення авто в лізинг;
  • після оформлення проекту, а саме підписання договору фінансування та внесення всіх необхідних платежів, формується компенсація-грант від ЄБРР у розмірі до 20% від суми фінансування, ця компенсація-грант переводиться на рахунок компанії-клієнта протягом трьох місяців.

Таким чином, корпоративні клієнти (юридичні особи) можуть придбати сучасні екологічні гібриди та електромобілі для поповнення автопарку свого бізнесу, та отримати підтримку від ЄБРР та “ОТП Лізинг”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Stellantis представив нову платформу STLA для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Несподіване відкриття: холод продовжує термін служби акумуляторів Tesla

Представлено новий Kia Niro Hybrid: урізана палітра, дворівневий багажник та невелике здорожчання