in

США виділили понад $130 мільйонів на розробку електричних вантажівок: хто отримає кошти

Міністерство енергетики США виділило 131 мільйон доларів для виробників вантажних автомобілів, таких як Cummins і Paccar, які повинні бути витрачені на розробку сучасних акумуляторів і сприятимуть зниженню цін на акумулятори для електричних вантажівок.

Зазначається, що 60 мільйонів доларів із коштів Міністерства енергетики підуть Консорціуму передових акумуляторів США для подальшого розвитку легких, недорогих акумуляторів, а також для менш дорогих процесів переробки акумуляторів.

Решта, а саме 71 мільйон доларів, розподілять між 27 іншими проектами, кожен з яких зосереджений на збільшенні запасу ходу, зниженні витрат на акумулятори та вдосконаленні бортових систем зарядки електромобілів і телематики. Серед цих проектів виділяються акумуляторні стартапи Lyten і Zeta Energy, а також виробничу компанію Coherent, оскільки вони працюють над літій-сірчаними батареями.

Кожна з компаній отримала понад 3 мільйони доларів спеціально для розробки технології літій-сірчаних акумуляторів, які, за словами дослідників Аргоннської національної лабораторії, можуть бути доступнішими у виробництві, ніж літій-іонні батареї, а також пропонувати кращу щільність енергії.

Окрім того, Cummins отримав додаткові 5 мільйонів доларів на розробку рішення для бездротової зарядки для великотонажних електромобілів.

Виробники дизельних двигунів Cummins і Paccar також отримали по 3,5 мільйони доларів на дослідження та розробки, пов’язані з водневими двигунами внутрішнього згоряння для важких автомобілів.

Останніми роками компанія Cummins показала двигуни внутрішнього згоряння як на повному, так і на змішаному водні, причому новий 15-літровий двигун Cummins здатний ефективно працювати на дизельному паливі, змішаному з воднем, стисненому природному газі або чистому водні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, вантажівка на сонячних батареях встановила рекорд висоти для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Задіють навіть собак: Kia готується до запуску виробництва одразу двох нових електромобілів

Електричний кросовер Alfa Romeo Milano покажуть вже в квітні: опубліковано офіційне фото