in

Спершу у Китаї: електричний кросовер Mazda EZ-60 надійшов у виробництво

У Китаї стартувало виробництво нового електричного кросовера Mazda EZ-60. Відомо, що роздрібні продажі новинки стартують наприкінці вересня, однак вже зараз замовлення на авто перевищили 38 тисяч штук.

Зазначається, що на ринках Європи автомобіль з’явиться під назвою CX-6e. Mazda EZ-60 побудована на платформі Changan EPA. Відомо, що новинка від японського бренду буде із заднім приводом, єдиним електромотором на 258 к.с. та літій-залізо-фосфатним акумулятором CALB.

Також буде доступна гібридна версія моделі з 1,5-літровим бензиновим генератором на 98 к.с. У такому випадку батарея на 31,7 кВт*год забезпечує до 160 км пробігу. Загальний запас ходу – в районі 1300 км.

На відміну від ліфтбека EZ-6, кросовер не копіює китайські авто: у моделі розтягнута колісна база, змінилися всі кузовні панелі, а уніфікація по інтер’єру мінімальна. З цікавого, Mazda отримала сенсорний 5К-екран на 26,5 дюйма та 100-дюймовий проекційний дисплей з доповненою реальністю.

За прогнозами експертів, Mazda EZ-60 коштуватиме від 21 до 42 тисяч доларів залежно від оснащення та типу силової установки.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mazda задіє штучний інтелект для розробки нових електромобілів.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобілі в Україні завойовують все більшу долю ринку: опубліковано свіжу статистику