in

Ще ближче до України: Tesla відкриє представництва в кількох країнах Східної Європи

Компанія Tesla планує відкрити свої офіційні магазини в декількох країнах Східної Європи.

Це може відбутись уже до кінця 2020 року.

Зокрема, в своєму Twitter засновник Tesla Ілон Маск розповів, що магазини бренду можуть з’явитись в Словаччині, Хорватії, Сербії, і ще в деяких країнах Східної Європи.

“Розраховуємо відкрити магазини в Словаччині, Хорватії, Сербії та більшості країн східної Європи. Нікола Тесла пишався б, що його машини з’являтися в країні його походження”, – написав Маск в своєму акаунті.

При тому що дилерський центр американського бренду працює трохи не так, як звичайні магазини. Потенційний покупець може там ознайомитись з представленими моделями, отримати консультацію і після цього оформити онлайн-замовлення.

В серпні цього року Tesla уже дозволила покупцям із Польщі, Румунії, Словенії та Угорщини робити замовлення електромобілів на офіційному сайті.

Як виявилось американська компанія почала активно відкривати свої дилерські центри в Східній Європі після проведеного дослідження, яке показало високий попит на електромобілі Tesla в цій частині світу.

Як раніше повідомляв Autogeek, Інститут страхування безпеки на дорогах США знову взявся за перевірку показників безпеки електромобілів. Цього разу спеціалісти розбили декілька Tesla Model 3.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чим робота гібридної системи Toyota відрізняється від бензинових та електричних авто

Яке мастило краще: в Україні провели незалежний тест моторних олив