in

Відео дня: електромобілі Tesla Model 3 розбили на краш-тестах – ось що вийшло

Інститут страхування безпеки на дорогах США знову взявся за перевірку показників безпеки електромобілів.

Цього разу спеціалісти розбили декілька Tesla Model 3.

Тести показали, що електромобіль Ілона Маска отримав високі показники по всіх критеріях і став другим “зеленим авто” після Audi e-tron, який потрапив до рейтингу Top Safety Pick+ в якості лідера.

Model 3 отримала відмінні оцінки у всіх видах краш-тестів. Зокрема, спеціалісти відмітили хороший результат автомобіля при фронтальному зіткненні на швидкості 64 км/год з 25-відсотковим “перекриттям”, коли отвір передніх дверей заглибився на 20 см. Співробітники IIHS говорять, що такий результат дозволяє уникнути сильного травмування нижньої частини ніг водія.

Сенсори, які встановили на манекені, не зафіксували ризику інших травм: ремінь та подушки безпеки надійно фіксують тіло і запобігають контакту з елементами салону.

Випробовували в IIHS і системи екстреного гальмування Tesla. Краш-тест показав, що електромобіль може сам зупинитись на швидкості як 20 км/год так і 40 км/год при появі перешкоди на його шляху.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний кросовер Audi e-tron став першим авто на електротязі, яке отримало нагороду Top Safety Pick + від Інституту безпеки дорожнього руху США. При тому, що моделі Tesla Model S і Chevy Bolt не змогли пройти цей тест.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий електрокросовер Volkswagen ID.4 вже вдалося сфотографувати на тестах

Продажі електромобілів в світі зросли майже вдвічі: лідер – Tesla Model 3