in

SEAT готує одразу кілька оновлених моделей: коли з’являться в Україні

Сьогодні глобальна автомобільна індустрія переживає поворотний момент у своїй історії. Проте компанія SEAT ламає світові тренди та демонструє ріст популярності та продажів по всьому світу.

Представники офіційного імпортера, компанії “Порше Україна”, зазначили, що фактично наразі на світовому рівні SEAT сильніший, ніж будь-коли.

“Тепер, коли ситуація з напівпровідниками почала нормалізуватися, продажі бренду цього року у світі зросли на 22%, досягнувши 240 800 проданих автомобілів. Бренд має високий банк замовлень і найкращий асортимент продукції за всю свою історію”, – зазначили в компанії.

У “Порше Україна” також розповіли, що після призупинення поставок до України на початку повномасштабного вторгнення, наразі всі робочі процеси було відновлено: на складах бренду в Україні та закордоном доступні всі моделі з офіційної програми продажу для нашого ринку, а замовлення у виробництво приймаються у звичайному режимі.

“Для нас бренд SEAT є важливою складовою портфоліо нашої компанії в Україні. Ми високо цінуємо клієнтів, які роблять вибір на користь нашого бренду і продовжуватимемо і надалі забезпечувати ринок України високоякісними та сучасними автомобілями та сервісним обслуговуванням. Автовиробник працює над майбутнім бренду, щоб відповідати вимогам ринку в довгостроковій перспективі”, – додали у компанії.

SEAT готує одразу кілька новинок в Україні

Зазначається, що поточні моделі кросоверів Arona та Ateca, а також хетчбеків Leon та Ibiza будуть залишатися на конвеєрі відповідно до планованого життєвого циклу та будуть надалі представлені на автомобільному ринку Україні, за виключенням деяких змін у моторній лінійці.

До прикладу, на наступний рік заплановано оновлення моделей Leon та Leon SP, щоб мати змогу продовжувати пропонувати актуальні та економічні автомобілі нашим клієнтам. В перспективі також очікуємо на оновлення моделей Ibiza та Arona.

“Що стосується моделі Tarraco, то виробництво поточного покоління даної моделі закінчується у другому кварталі 2024 року. Оскільки модель Tarraco з двигуном 2.0 TDI і повним приводом полюбився українцям, ми спланували додаткову партію таких автомобілів, перші з яких вже є на складі в Україні. Тож, наші клієнти наразі мають змогу встигнути придбати надійний повнопривідний дизельний 7-місний кросовер нашого бренду для своєї великої родини”, – заявили у “Порше Україна”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У серію вже за два роки: Rimac працює над створенням власного роботаксі

В Україні вперше помітили оновлений електромобіль Tesla Model 3