in

Розумніша, швидша та якісніша: представлено нову інформаційно-розважальну систему Porsche

В серійних автомобілях Porsche нова «мультимедійка» з’явиться вже цього літа.

Компанія Porsche представила нове, шосте покоління фірмового мультимедійного комплексу Porsche Communication Management (PCM). Вже цього літа PCM 6.0 з’явиться в моделях Porsche 911, Cayenne та Panamera.

Серед найголовніших нововведень інтегровані в систему сервіси Apple Music і Apple Podcast, та бездротова підтримка Apple CarPlay. Крім того, PCM вперше отримав підтримку Android Auto (зв’язок зі смартфоном по USB), а голосовий помічник Voice Pilot тепер може розуміти інструкції на природній мові. Наприклад, змінює налаштування клімат-контролю після фрази «Мені холодно» та починає шукати заправки, почувши «Мені потрібен бензин».

Навігаційна система швидше розраховує та більш чітко відображає інформацію. Комплекс враховує інформацію про дорожній рух в реальному часі, відображаючи завантаження вулиць різними кольорами, і навіть інформує про рух по різним смугам.

У списку оновлень ряд функцій, уже випробуваних у електричному Porsche Taycan: інтерактивна цифрова інструкція з експлуатації «Корисно знати», телефонні конференції при з’єднанні смартфона через Bluetooth та можливість через додаток Porsche Connect виводи на центральний екран позначки з календаря смартфона.

Також у шостому поколінні мультимедійна система вперше отримала підтримку безпровідних оновлень програмного забезпечення, а в майбутньому може стати цифровою основою для першої в світі функції адаптивного звуку, який динамічно підлаштовується до стилю водіння. Її  роботу забезпечить новий додаток Soundtrack My Life від Porsche Digital, який в даний час знаходиться на стадії бета-версії. Додаток не просто складає плейлист, а й створює персональний саундтрек у реальному часі. Через смартфон створеними ним звуковими доріжками можна насолоджуватися  поза автомобілем.

Як раніше повідомляв Autogeek, в електромобіля Porsche Taycan з’явиться ще одна модицікація.

За матеріалами: Porsche

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже як комікси: Dacia презентувала новий логотип і емблему бренду

Кредит від 7378 грн на місяць: в Україні розпочато офіційні продажі електромобілів Nissan LEAF