in

Розряджений Taycan на швидкості 250 км/год спробував обігнати Model S на автобані: що з цього вийшло

Власник новенького електричного Porsche Taycan вирішив позмагатись з Tesla Model S 100D.

Гонки влаштували прямо посеред одного з німецьких автобанів.

Зйомка велась із салону Porsche. І як виявилось – водій Taycan дуже намагався, але все ж не зміг здолати топову версію Model S.

Автор відео показав, що у німецької автівки залишалось всього 32 кілометри до повної розрядки. При цьому вона йшла за Tesla на швидкості в 250 км/год (на деяких автобанах це дозволено) і скорочувала інтервал між ними. Однак завершити гонку Taycan завадив розряджений акумулятор – система почала активно сигналізувати і вимагати підключення до “заправки”.

В коментарях під відео користувачі розділились. Одні говорять про те, що Porsche так постійно і буде гнатись за Tesla і не наздоганяти за рівнем технологій. Інші ж притримуються думки, що Taycan міг би побити Model S, якби повністю був заряджений.

Як раніше повідомляв Autogeek, німецьке телешоу Auto Mobil влаштувало змагання на треку між електромобілями Porsche і Tesla. В заїздах прийняли участь перший електричний автомобіль німців Taycan Turbo S і Model S P100D. При порівнянні характеристик моделей на папері впевнену першість отримала Model S. Однак в реальній ситуації на треку все змінилось.

По матеріалах: insideevs.com.  

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Німці під виглядом гібрида тестують в Швеції електричний BMW Х2

Нарешті: мережа АЗС КЛО запустила власний мобільний додаток зі знижками та акціями