in

Режим Tesla Sentry Mode заощадив американським копам $3000 на кожному патрульному електромобілі

Електромобілі Tesla в поліцейських автопарках вже не новинка.

А от у Вестпорті, що в Конектикуті, придумали, як на них іще більше зекономити окрім заправки.

Копи вже придбали Tesla Model 3. За правилами, автіку потрібно обладнати камерами. Але для цієї цілі вони вирішили використати режим Sentry Mode і не витрачати додаткові 3 000 доларів.

В заяві поліції, йде мова про прямі перемовини з компанією, щоб реалізувати свій задум.

“Кожна Tesla поставляється з заводу з безліччю функцій. Серед них передня, бічна і камера заднього виду. Зазвичай, поліцейському департаменту їх потрібно встановлювати за додаткову плату. Ці камери також можна використовувати в режимі Sentry для моніторингу ситуації навкруги автівки. Шеф Коскінас веде прямі переговори з Tesla, щоб обговорити потенційні способи використання існуючих систем автомобіля для більш повного задоволення потреб поліцейських сил”,  – зазначили в департаменті поліції.

Якщо копи і Tesla зможуть домовитись, то правоохоронці отримають більш чітку картинку, ніж у випадку зі встановленням звичайних камер.

Також в департаменті розраховують, що за перші три роки використання Model 3 зекономлять іще і 13 770 доларів на паливі.

Як раніше повідомляв Autogeek, працівник поліції американського міста Фрімонт не зміг наздогнати злочинця через те, що акумулятори в його Tesla Model S розрядились. Коп замість того, щоб переслідувати втікача, почав шукати станцію зарядки для службового автомобіля.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Розвінчали 5 міфів: пересівши з ДВЗ-авто на електромобіль, ви не захочете назад

Мер Бердичева довів свою прогресивність – пересів на електромобіль