in

Прогноз: чи стануть літаючі автомобілі вартістю $700 000 доступними для всіх

Компанія Pentagon Motor Group, другий за величиною продавець автомобілів у Великій Британії, опублікувала власний прогноз щодо вартості літаючих автомобілів. За розрахунками фахівців, на старті продажів аеромобілі коштуватимуть $686 455.

Ціну можна порівняти з розкішним технологічним автомобилем, таким як 1000-сильний супергібрид Ferrari SF90 Stradale, найпотужнішою моделлю італійської марки. За даними Fox Business, в США такий суперкар оцінюється в 625 000 доларів США.

На старті продажів вартість аеромобіля складе близько $700 000.

При оцінці перспектив володіння аеромобілем фахівці враховували вартість деталей таких моделей, як словацький AeroMobil, нідерландський гібрид автомобіля і гіроплана PAL-V Liberty, електричний літальний апарат з вертикальним зльотом-посадкою Aska американо-ізраїльського стартапу NFT, Moller Skycar 400 канадського інженера Пола Моллера, китайський Terrafugia та японський SkyDrive.

Також в Pentagon Motor Group порахували вартість першого року володіння аеромобілем. В цілому, ліцензія на польоти, старховка, паливо та зберігання обійдуться в додаткові $69 000, що робить його транспортним засобом для обраних.

Але шанс, що колись аеромобілі стануть доступними для всіх, все ж залишається. На думку директора по маркетингу Pentagon Motor Group Шакіла Хассіана, вартість літаючих автомобілів поступово зменшуватиметься, так само як це було з електромобілями.

Як раніше повідомляв Autogeek, літаючі автомобілі Hyundai запустять на три роки раніше, ніж планувалося.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volkswagen Passat став жертвою електрифікації: останньою версією буде Limited Edition

Команда DS TECHEETAH зберігає шанси на перемогу у заліках пілотів та команд перед фіналом Formula E в Берліні