in

Пробіг у 480 км на одному заряді буде вважатися стандартом для електромобілів

Електромобілі в останні роки почали нарощувати свою популярність серед клієнтів автомобільних брендів.

Зарядна інфраструктура не встигає так швидко розвиватись, тому це компенсується пробігом самих “зелених” автівок.

Експерти галузі вважають, що “золотим” стандартом електромобільної революції міг би стати пробіг на одному заряді не менше 300 миль або 480 кілометрів.

Найголовнішим фактором, який раніше зупиняв від покупки електромобіля була саме необхідність його частої підзарядки. Ті самі перші Nissan Leaf могли проїжджати на одному заряді лише 120 км. Однак ріст діапазону переконує все більше людей перейти на сторону електромобільності.

Засновник Tesla Ілон Маск вважає, що пробіг в 300 миль (482 км) – це не розкіш, а необхідність.

“Відносно пасажирських транспортних засобів, я думаю, що новий діапазон має становити близько 300 миль. І люди мають реально очікувати на таку цифру”, – сказав він.

Діапазон пробігу електромобіля на одному заряді в основному визначається в ідеальних умовах. Однак на рівень заряду акумулятора впливає дуже багато факторів, починаючи від швидкості пересування і загрузки автомобіля, і закінчуючи нахилом або налаштуваннями змінного струму.

Діапазон в 300 миль стане ідеальним варіантом як для поїздок на далекі відстані, так і для пересування по місту, що дозволить не дуже часто перезаряджати електромобіль.

Зараз більшість автовиробників орієнтуються на таку цифру. А Tesla і Volkswagen взагалі працюють з виробниками акумуляторів, щоб спроектувати батарею здатну прослужити не менше 1 000 000 миль.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія IRS Group опублікувала оновлені дані по українському ринку електромобілів і гібридів на 1 липня 2020 року, а також поділилася прогнозами до 2024 року.

По матеріалах: auto.hindustantimes.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla визначилась з місцем наступного заводу з виробництва електромобілів

У Польщі презентували перші вітчизняні електромобілі IZERA – позашляховик та хетчбек (фото, відео)