in

Потужністю 1300 сил: NASCAR представив спортивний електромобіль для кільцевих змагань майбутнього

NASCAR представила прототип електричного кросовера для кільцевих змагань, який був створений у співпраці з ABB, а також Chevrolet, Ford і Toyota. Модель оснащена тримоторною силовою установкою потужністю до 1341 к.с.

Незважаючи на презентацію нового електромобіля, NASCAR заявив, що вони “віддані історичній ролі двигуна внутрішнього згоряння в гонках”.

NASCAR і ABB представили електричний прототип, який натякає на майбутнє автоспорту. Компанії також оголосили про “інноваційне партнерство з електрифікації”, яке допоможе NASCAR “зробити внесок у здоровішу планету”.

Прототип був розроблений у співпраці з Chevrolet, Ford і Toyota. Отримана модель має акумуляторну батарею ємністю 78 кВт*год, яка живить тримоторний силовий агрегат потужністю до 1341 к.с. Два двигуни розташовані позаду, а один спереду. Всі електромотори є 6-фазними агрегатами STARD UHP, які нещодавно привели Ford F-150 Lightning SuperTruck до перемоги на Пайкс-Пік.

Прототип електромобіля їздить на модифікованому шасі наступного покоління. Кузов у вигляді кросовера виготовлений із стійкого композиту на основі льону. Він має повністю закриту решітку радіатора, масивне заднє антикрило та чималий дифузор. До них додається система рекуперативного гальмування та спеціальні шини Goodyear.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, NASCAR представить прототип електричного кросовера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний кросовер Porsche Cayenne EV вперше помітили під час випробувань на швидкісному треку

Неприємна тенденція: Audi може неочікувано припинити випуск найбільшого електричного кросовера та закрити завод у Брюсселі