in

Неприємна тенденція: Audi може неочікувано припинити випуск найбільшого електричного кросовера та закрити завод у Брюсселі

Audi розглядає можливість дострокового припинення виробництва електричного кросовера Q8 E-Tron. У компанії кажуть, що цей крок є результатом “глобального зниження замовлень клієнтів у сегменті електромобілів преміум-класу”.

В Audi також заявили, що на Q8 e-tron і Q8 Sportback e-tron впливає “посилене падіння попиту”, що частково є результатом появи нових електромобілів, таких як Q6 e-tron. Ця конкретна модель дешевша, сучасніша та пропонує більший запас ходу, ніж Q8 e-tron.

Враховуючи все це, не дивно, що кількість замовлень на Q8 e-tron різко впала. Більше того, на заводі в Брюсселі, де виготовляються електричні кросовери, існують “давні структурні проблеми”. Кажуть, що мова йде про високі витрати на логістику та невдале розташування заводу через його близькість до центру міста.

Як пояснив автовиробник, правління заводу Audi Brussels повідомило Раду компанії про намір провести реструктуризацію заводу. Саме з цього починається процес інформування та консультацій відповідно до бельгійського законодавства. У ході цього процесу керівництво заводу обговорює майбутнє виробничого майданчика разом із відповідальними соціальними партнерами.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний кросовер Audi Q8 E-Tron отримав спецверсію Dakar.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Потужністю 1300 сил: NASCAR представив спортивний електромобіль для кільцевих змагань майбутнього

Унікальний секретний прототип електромобіля Tesla Roadster виставили на торги