in

Porsche та Audi створюють Альянс Преміум Зарядки у Японії

Японські підрозділи компанійPorsche та Audi створюють Альянс Преміум Зарядки (Premium Charging Alliance). Це партнерський бізнес, що буде займатися розвитком мережі швидких зарядних станцій потужністю 150 кВт на теренах Японії. Завдяки цьому Альянсу, швидкі електрозаправки обох компаній будуть доступними для власників Porsche та Audi від 1 липня 2022.

Альянс Преміум Зарядки (Premium Charging Alliance) – це проект з розширення послуг зарядки в Японії, що поєднує мережі швидких зарядних станцій Porsche та Audi як в дилерських мережах, так і в міських, для власників електромобілів (BEV) обох брендів. Цей альянс дозволить власникам Porsche та Audi користуватися 50-ма станціями Porsche Turbocharger на 41 локації та 52-ма станціями від Audi по всій Японії. Загалом, мережа налічуватиме 102 швидких електрозаправки до кінця 2022 року.

Пристрої швидкої зарядки Porsche Turbocharger пропонують найбільшу потужність класу 150 кВт серед усіх зарядних пристроїв у країні та можуть зарядити акумулятор Porsche Taycan до 80% за 24 хвилини. Наразі в Японії працює 50 таких електрозаправок: 37 штук у 33 центрах Porsche (з 45), та 12 штук на семи локаціях як частина інфраструктури міської зарядки, включаючи одну електрозаправку у Porsche Experience Center.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний кросовер Kia EV9 прийде на заміну Telluride, але буде дорожчим

Відео дня: автопілот Tesla вʼїхав у літак вартістю $3 млн, не помітивши перешкоду