in

Porsche нарешті показали свій гоночний електромобіль для гри Gran Turismo

Porsche показав концепт електричного автомобіля Vision Gran Turismo.

Бренд близько 20 років був відсутній у грі через ексклюзивну угоду з Need for Speed.

Перший автомобіль Porsche з’явився в Gran Turismo в 1997 році. А після того, як контракт з Need for Speed змінився, моделі бренду знову показались у грі в 2017 році.

“Я не думаю, що через це когось звільнили”, – пожартував керівник бренду і партнерських відносин Porsche Деніз Кескін перед тим, як розповісти подробиці про нову модель.

Модель Vision Gran Turismo повністю електрична і створена виключно для гри. Над нею в Porsche працювали близько двох років. Дизайн – максимально чистий зі зменшеними візуальною вагою і розміром, що нагадують спорт кари 356 і 550 ранніх років автовиробника.

“Дивлячись на деякі автомобілі Vision GT від інших компаній, ми бачимо, що вони просто величезні. Гіперкари, які більше нагадують винищувачі, а не автомобілі. Ми серйозно ставимося до дизайну автомобілів. Тож ми вирішили зробити те, що здається справжнім і те, що ви можете побачити на дорозі через кілька років”, – зазначив дизайнер екстер’єру Інго Бауер-Шейнхютте.

Vision Gran Turismo спроектований таким чином, ніби має розташування двигуна посередині і таким чином демонструє ідеальний розподіл маси. Через те, що автівка розроблялась для гри, конструктори могли відійти від дорожніх вимог і відкрити нові аеродинамічні можливості, показуючи скільки повітря може пройти між фарами, колісними арками і по боках до верху. Автомобіль не має дверей, а лише навіси на передніх петлях, які відкидаються вертикально вгору, нагадуючи цим самим винищувач.

“Привабливість Porsche походить від його пуристичного дизайну. З точки зору інженерного досвіду, і ми, і Porsche дотримуємося однієї і тієї ж філософії перфекціонізму. Ми поділяємо ту ж пристрасть до перегонів і дивимося в майбутнє автомобіля”, – каже Кадзунорі Ямаучі з GT.

Porsche стверджує, що Vision GT показує, як можуть виглядати електричні гоночні автомобілі через 10 років. А цим він також трохи наближається до концепту Mission R.

Електромобіль Porsche Vision GT можна буде побачити в березні 2022 року, коли Gran Turismo 7 вийде на PlayStation 4 і 5.

Як раніше повідомляв Autogeek, Jaguar Vision Gran Turismo Coupé — перший повністю електричний спортивний автомобіль Jaguar, створений для всесвітньо відомої серії ігор Gran Turismo. Представлене у жовтні 2019 року, авто стало надзвичайно успішним, привабивши геймерів радикальним і натхненним досвідом Jaguar у перегонах, а також дизайном та видатною керованістю.

По матеріалах: topgear.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla відкликає кожен четвертий електромобіль Model Y: мова про автівки китайського виробництва

Autopay для проїзду платними дорогами Польщі став доступний українцям