in

Polestar та південнокорейська SK планують створити електромобільний альянс

Компанія Polestar, яка займається виробництвом електромобілів, планує домовитися про співпрацю з південнокорейським конгломератом SK.

В рамках угоди компанії мають намір зайнятися просуванням розвитку електромобілів. 

Також розглядається можливість постачання батарей SK для майбутніх автомобілів Polestar.

За попередніми даними, компанії домовились оцінити потенційне партнерство в таких сферах, як технологія акумуляторних батарей для електромобілів та суміжних систем. З цією метою сторони підписали меморандум про взаєморозуміння.

“Два слова, які об’єднують Polestar і SK, це продуктивність та стійкість, – підкреслив Томас Інгенлат, генеральний директор Polestar. – За допомогою цього Меморандуму про взаєморозуміння ми можемо оцінити можливість спільної розробки акумуляторних технологій для високоефективних автомобілів та інших комерційних пропозицій, зосереджуючись на підтримці наших значних планів глобального зростання”.

Нагадаємо, наразі Polestar купує свої батареї у CATL та LG. Завдяки угоді, ухваленій у 2019 році, Volvo Car Group покриє свої потреби в акумуляторних модулях для всіх моделей в архітектурі автомобіля SPA2 та модульній платформі CMA. Polestar 2 базується на останній. Партнерство ж Polestar-SK може стосуватися поточного постачальника. 

“Ми бачимо потенціал зростання Polestar і сподіваємось на оцінку можливої ​​співпраці у захоплюючій подорожі”, – прокоментував меморандум генеральний директор SK Group Дон Хьон Ян.

Як раніше повідомляв Autogeek, шведська марка Polestar, раніше спортивний підрозділ Volvo, представила нові версії електричного фастбека Polestar 2.

За матеріалами: electrive.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричне будівництво: Honda разом із Komatsu створять мікроекскаватор зі змінними батареями

Перший електромобіль SsangYong виявився підозріло схожим на Toyota RAV4: опубліковано фото