in

Покажуть вже у березні: електричний кросовер Audi Q6 e-tron “засвітився” на офіційному фото

У тизері, опублікованому у Facebook та Instagram, німецький автовиробник заявив, що електричний кросовер Q6 e-tron офіційно дебютує вже 18 березня.

На тизерному зображенні автовиробник з Інгольштадта продемонстрував силует авто і тонкі фари, таким чином підігріваючи інтерес до новинку у шанувальників Audi у всьому світі.

Відомо, що електромобіль Audi Q6 e-tron базуватиметься на модульній архітектурі Premium Platform Electric (PPE), яка також є основою нового Porsche Macan EV. Q6 та Porsche технічно будуть тісно пов’язані, але очікується, що Audi буде менш спортивним, ніж його “родич” з Цуффенхаузена.

Хоча Audi не надала жодних технічних даних про новинку, за даними кількох джерел, електричний кросовер використовуватиме той самий акумулятор на 100 кВт*год, що й Macan EV. Завдяки 800-вольтовій архітектурі Audi повинен мати можливість підтримувати зарядку потужністю до 270 кВт.

Відомо, що у інтер’єрі новинки використовуються перероблені матеріали, що спрямовані на зменшення впливу Q6 на навколишнє середовище. Для електромобіля також опційно буде доступна звукова система Bang & Olufsen із 22 динаміками, проекційний дисплей із доповненою реальністю та задні ліхтарі, які можуть попереджати транспортні засоби, що наближаються, про майбутні перешкоди.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, запуск виробництва електромобіля Audi Q6 e-tron знову відкладається.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz розробляє розкішний електричний мікроавтобус майбутнього: що відомо про новинку

Від $39 900: електричний кросовер Honda Prologue розкрив ціни та комплектації