in

Електромобіль Audi Q6 E-tron зможе попереджати водіїв про небезпеку через ліхтарі

Static photo

Audi встановила на електромобіль Q6 E-tron інноваційні задні ліхтарі. Вдосконалений набір освітлювальних приладів зможе надавати водіям інших машин певні попереджувальні знаки, а також дозволить персоналізувати авто завдяки низці індивідуальних підписів для кожного водія.

Новий електричний кросовер оснащений цифровими денними ходовими вогнями з 61 окремим сегментом, у той час як задні OLED-ліхтарі третього покоління використовують 60 сегментів, що у десять разів більше, ніж на більшості моделей компанії.

Задні ліхтарі, що складені в цілому з 360 окремих елементів у шести OLED-панелях, вперше у світі оснащені тим, що Audi називає функцією Dynamic Active Light, яка дозволяє змінювати та відображати світлову графіку з метою персоніфікації всередині кожного з OLED-дисплеїв у нижній частині ліхтарів без зміни загальної яскравість.

Static photo

Вони також забезпечують додаткову так звану функціональність Car-to-X з “комунікаційним світлом” – червоним трикутним попереджувальним символом у поєднанні з аварійними вогнями, щоб попередити інших водіїв про перешкоди, які виявляються самим автомобілем, або сервісом моніторингу доріг від Audi.

Крім того, Audi запрограмувала своє нове комунікаційне світло так, щоб воно відображало літеру “A”, коли спрацьовує інтелектуальний помічник з паркування Q6 E-tron, і він виконує автоматичний маневр паркування заднім ходом.

Static photo

В Audi кажуть, що це перший етап більш просунутої системи, яка включатиме інші символи.

“Ми розпочали переговори з регулюючими органами про надання більшої кількості символів, включаючи динамічні символи, які блимають або стробують для додаткового ефекту”, – сказав Вернер Томас, керівник проекту освітлення Audi.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Audi та SAIC будуть спільно створювати електромобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Смартфон на колесах: Sony та Honda спільно випустять електромобіль за понад $100 000

Електрична вантажівка Nikola спалахнула вдруге за місяць: названо причину