in

Побудують два заводи: Chery планує виробляти електромобілі у Європі

Китайська компанія Chery розглядає можливість будівництва двох нових заводів з випуску електромобілів – одного у Великій Британії, а іншого в континентальній Європі, які можуть запрацювати вже до кінця цього десятиліття

Керівник автовиробника Віктор Чжан сказав, що він хоче наслідувати успіх Hyundai і Kia, які були практично невідомі в Європі до кінця 1980-х років, але на які зараз припадає майже 10 відсотків продажів автомобілів у Старому світі.

Honda вийшла з Британії у 2022 році, закривши свій завод у Свіндоні частково через Brexit. Але рішення Британії покинути ЄС, схоже, не гальмує Chery, яка вважає, що розмір ринку у 2 мільйони нових автомобілів достатньо великий, щоб виправдати будівництво окремого заводу.

За планом, виробничий майданчик Chery виготовлятиме автомобілі з правим кермом для ринків Британії та Північної Ірландії, а також потенційно також надсилатиме автомобілі до Південної Африки, Австралії та Нової Зеландії, тоді як другий завод у континентальній Європі будуватиме автомобілі з лівим кермом.

Chery має привезти перші масові автомобілі під маркою Omada до Британії цієї весни, а преміальна лінійка Jaecoo з’явиться у автосалонах європейських дилерів через кілька місяців.

Зазначається, що компанія Chery прагне заманити покупців у автосалони щедрими семирічними гарантіями на електромобілі та восьмирічною гарантією на тягові акумулятори.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Chery відтворила з електромобілів неймовірний трюк Volvo із автовежею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Stellantis відмовився від участі в автосалонах у Північній Америці: названа причина

За $1,4 млн: електрична пожежна машина E-One в класичному стилі заступила на чергування