in

Фото дня: Chery відтворила з електромобілів неймовірний трюк Volvo із автовежею

Chery Automobile побудувала вежу із семи автомобілів eQ7, щоб привернути увагу потенційних клієнтів, які все ще сумніваються у надійності автомобілів бренду. Раніше до такого маркетингового ходу вдавалася Volvo. Вперше ще у 1980-х роках, а востаннє у 2021 році. Тоді шведська марка встановила один на одного сім кросоверів XC60.

У Китаї продажі нового електричного кросовера Chery eQ7 розпочалися минулого місяця. Але пробитися на стільки насичений ринок, просто запропонувавши симпатичну зовнішність, гарне співвідношення ціни та якості та навіть пристойний запас ходу, не можливо. Електромобілів з пробігом 412-512 км без подзаряка, як у eQ7 тут досить багато.

Це й спонукало Chery до ефектного трюку з вежею, щоб продемонструвати міцність алюмінієвого кузова кросовера. Електромобілі підняли за допомогою кранів та встановили на спеціальні платформи. Таким чином, на нижній автомобіль тиснули не тільки шість таких же як він, а й металаеві конструкції для їхньої фіксації.

За критеріями Страхового інституту дорожньої безпеки США для максимального рейтингу автомобіль повинен витримувати чотири свої ваги. Результат Chery eQ7 вдвічі кращий. Допоможе це з продажами, чи ні, покаже час.

Як раніше повідомляв Autogeek, Subaru готується показати новий концептуальний електромобіль.

За матеріалами: Odditycentral

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Що пропонує нова модель автоцивілки від НБУ в 2024 році?

Магазин, або маршрутка: Toyota показала “прямокутний” електромобіль Kayoibako