in

Піднявся вище над дорогою: гібридний кросовер Jeep Avenger 4xe отримав повний привід

Кросовер Jeep Avenger отримав систему повного приводу. Серцем Avenger 4xe є 1,2-літровий бензиновий двигун, оснащений технологією м’якого гібриду. Це трициліндровий турбодвигун, який розвиває 136 кінських сил. До ДВЗ приєднано два електродвигуни, один спереду, інший ззаду, кожен з яких розвиває 28 к.с.

Jeep стверджує, що нова гібридна установка дозволяє розганятися машині від 0 до 100 км/год за 9,5 секунди. Цікаво, що на швидкості до 40 км/год Avenger 4xe завжди працює в режимі 4×4 із розподілом тяги по осям у пропорції 50:50.

На швидкості від 40 до 80 км/год за замовчуванням машина спирається на передній привід, але задній електродвигун завжди готовий втрутитися, якщо виникне така потреба. На швидкості вище 80 км/год задній двигун відключається, щоб зменшити споживання палива.

Гібридна комплектація також має багатоважільну задню підвіску та збільшений дорожній просвіт.. У Jeep також кажуть, що гібридний кросовер може долати брід глибиною до 40 см. Крім того, клієнти можуть додатково замовити позашляхові шини вже з заводу.

Зовні гібридну позашляхову версію можна відрізнити по новим бамперам, рейлінгам на даху, а також причіпному пристрою. Сидіння оббиті водонепроникним матеріалом, який, як стверджується, вдвічі міцніший, ніж раніше. Сидіння також мають спеціальне покриття, яке полегшує видалення плям і бруду.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Jeep випадково оприлюднив фото електричного кросовера Wagoneer S.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний кросовер Range Rover отримає суттєво збільшений запас ходу без заміни батареї

Електричний кросовер Skoda Elroq показали на першому офіційному фото