in

Перший крок зроблено: Британія розпочала створення національної мережі водневих АЗС

У Британії стартував перший етап створення загальнонаціональної мережі водневих заправних станцій в рамках реалізації державного гранту у розмірі 8 мільйонів фунтів стерлінгів. Відомо, що перша АЗС відкриється на початку наступного року.

Зазначається, що британський стартап Element 2 спочатку побудує чотири АЗС, які будуть загальнодоступними для вантажних автомобілів та легкових авто на водні. Зазначається, що у популяризації водневих авто уряд Британії, у першу чергу, націлений на вантажівки, що працюють у сфері доставки.

Перші АЗС будуть побудовані на північному сході Англії, зокрема  у міжнародному аеропорту Тіссайд. Це буде зроблено для підтримки ініціатив компанії Ulemco, що розроблятиме транспортні засоби для аеропортів на водні, серед яких авіаевакуатори та підмітальні машини для злітно-посадкових смуг.

До кінця року також будуть визначені місця наступних 30 заправних станцій. Цікаво, що програма розвитку водневих АЗС включає виділення 300 000 фунтів стерлінгів для місцевих коледжів, що будуть витрачені на навчання робочої сили.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, водневі автомобілі стають все менш популярними в США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Додались новий двигун та мультимедіа: Toyota суттєво оновила класичний Land Cruiser 70

У Китаї помічений «двійник» електричної вантажівки Tesla Semi від JAC Motors