in

Перший електромобіль Lincoln, ймовірно, стане семимісним кросовером: названа дата дебюту

На початку 2020 року компанія Lincoln оголосила, що працює над своєю першою електричною моделлю на базі Rivian, яка забезпечуватиме “просту та відмінну продуктивність”. Однак проект по створенню першого електромобіля компанії був закритий через розпал пандемії коронавірусу.

Незважаючи на невдачу, бренд не відмовився від ідеї створення електромобілів. За даними неназваних джерел у компанії, трирядний електричний кросовер від Lincoln, ймовірно, дебютує вже наприкінці 2025 року. Стверджується, що він буде вироблятись на заводі Oakville Assembly в Канаді та буде приблизно такого ж розміру, як і Aviator.

Говорячи про Aviator, фотографи сфотографували оновлену модель на початку цього року. Він матиме повністю нову передню частину, яка повторює оновлений Nautilus. Зміни відчуваються і всередині завдяки дещо оновленій центральній консолі, та абсолютно новій інформаційно-розважальній системі з вбудованим інтерфейсом від Google.

Незважаючи на серйозне оновлення, Aviator з ДВЗ буде знятий з виробництва до початку 2026 року. Однак його назва може залишитися за трирядним електромобілем. Менший кросовер Corsair також планують зняти з виробництва – не пізніше кінця 2025 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Lincoln відмовився від співпраці з Rivian.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Нові електромобілі MINI Cooper і Countryman EV дебютують вже 1 вересня: що відомо

Є чим здивувати: опубліковано характеристики британського електромобіля MG Cyberster