in

Перша українська електромобільна премія e-Mobility Award: оголошено шорт-лист провідних СТО

В травні-червні 2019-го року дослідницьке агентство IRS Group вперше провело опитування серед експертів електромобільної галузі щодо тенденцій розвитку ринку, поточних проблем та шляхів їх вирішення. У дослідженні взяли участь 49 респондентів: власників та керівників бізнесів, представників громадських організацій та асоціацій, журналістів, аналітиків тощо.

З метою відзначення лідерів рейтингу та заохочення інших гравців ринку до більш активної діяльності було вирішено започаткувати щорічну премію e-Mobility Award, яка присуджується провідним компаніям та організаціям, що зайняли призові місця (з 1-го по 3-тє) в кожній номінації.

24 жовтня оголосили шорт-лист номінантів першої української премії e-Mobility Award в категорії “Провідні електромобільні станції технічного обслуговування” (назви розміщені в алфавітному порядку):

⚡️Bosch Ukraine

⚡️Electrocars

⚡️teslaservice.kiev.ua

⚡️АвтоЭнтерпрайз – Электромобили

Як раніше повідомляв Autogeek, оголошено шорт-лист на електромобільну премію e-Mobility Award серед імпортерів, шорт-лист в категорії “Провідні мережі електрозарядних станцій в Україні”, “Провідні електромобільні громадські організації та асоціації“, а також “Провідні профільні ЗМІ, які пишуть по електромобільну галузь в Україні”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

“Крила сокола”, як у Tesla: Майбутній електромобіль Lexus LF-30 вразив дизайном

Nissan показав ще один електромобіль на базі Leaf з двома моторами та повним приводом