in

“Одна людина позаду”: BlaBlaCar вводить нові заходи безпеки під час поїздок

"Одна людина позаду": BlaBlaCar вводить нові заходи безпеки під час поїздок

Після декількох місяців обмежених поїздок і на тлі поступового відновлення міжміських поїздок урядом України, BlaBlaCar адаптує свою платформу до нової реальності, зосередившись на безпеці поїздок.

Як і для багатьох інших компаній транспортної індустрії, COVID-19 безпосередньо вплинув на роботу BlaBlaCar. У березні 2020 го року, BlaBlaCar попросив 90 мільйонів своїх користувачів тимчасово припинити подорожувати і використовувати платформу лише для виняткових і термінових поїздок.

Крім цього, слідуючи рішенням уряду України від 16 березня 2020 го року про заборону пасажирських перевезень, BlaBlaCar тимчасово призупинив всі автобусні поїздки, в тому числі і на платформі Busfor.

Сьогодні на тлі поступового відновлення міжміських поїздок урядом України, BlaBlaCar оголошує про поліпшення і нові функції на платформі, які допоможуть користувачам дотримуватися необхідних заходів безпеки і дбати про своє здоров’я.

Щоразу під час публікації або бронювання поїздки, BlaBlaCar буде нагадувати кожному користувачеві про рекомендації з безпеки, включаючи: не їхати в разі виникнення симптомів, бути в масці, дотримуватися безпечної дистанції, не вітатися за руки.

Автобусні поїздки на BlaBlaCar і Busfor:
Згідно з рішенням уряду України, автобусні поїздки теж поступово повертаються до нормального режиму роботи. Квитки доступні для покупки на сайті і в мобільному додатку BlaBlaCar.

Зверніть увагу, що згідно з рішенням МОЗ України, наразі не у всіх областях доступні автобусні поїздки. Щоб допомогти пасажирам подорожувати безпечно, ми нагадуватимемо пасажирам про дотримання рекомендацій з безпеки, включаючи: не їхати в разі виникнення симптомів, бути в масці, дотримуватися безпечної дистанції, не тиснути руки.

Крім того, ми нагадуємо нашим партнерам-перевізникам про необхідність дотримуватись важливих заходів безпеки, як: регулярна дезінфекція салону, температурний скринінг пасажирів, масковий режим, тощо.

Карпулінгові поїздки:
Карпулінг (або поїздки з попутниками) – це спосіб пересування, який мінімізує кількість контактів з людьми, а значить такий тип подорожей є актуальним в пост-карантинний період.
Щоб підвищити рівень безпеки під час поїздки, BlaBlaCar оголосив своїм користувачам про нову функцію “Лише 1 людина, котра сидітиме позаду”: щоб дотримуватися соціального дистанціювання в автомобілі, водії можуть взяти тільки одного пасажира, який буде сидіти на задньому сидінні.

Як раніше повідомляв AUTOGEEK, сервіс BlaBlaCar придбав компанію з продажу квитків на автобуси Busfor.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
"Одна людина позаду": BlaBlaCar вводить нові заходи безпеки під час поїздок
В Citroën оприлюднили дату презентації електромобіля ë-C4

В Citroën оприлюднили дату презентації електромобіля ë-C4

На 5% економніша: нова Ford Fiesta отримала гібридну силову установку EcoBoost Hybrid

На 5% економніша: нова Ford Fiesta отримала гібридну силову установку EcoBoost Hybrid